Ballina Etiketimet Ostreni

Etiketim: ostreni

Bina: E kuptoj Veselin dhe Gëzimin se pse jane aty dhe...

Shkruan : Bebim Imeri-BINA Takimi i sotëm i thirur nga z-i Ahmeti për disa parti shqiptare është dëshprues për shkak të disa momenteve 1. Koha e...

Deklarata e Ali Ahmetit pas takimit (VIDEO)

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti pas takimit të sotëm të liderëve në një deklaratë për mediet e ka bërë me dije qëllimin e mbajtjes...

Ostreni: Do të kërkojmë të zhbëhet Sekretariati për Implementimin e Marrëveshjes...

“Ne planifikojmë të kërkojmë që të zhbëhet Sekretariati për Implementimin e Marrëveshjes e Ohrit dhe përgjegjësinë ta ketë në bazë të Kushtetutës, ministri, drejtori,...

Lajmet e fundit