Ballina Etiketimet Pamje

Etiketim: pamje

Kim Jong-un gati për luftë – pamje nga stërvitja “më e...

Ushtria e Kim Jong-un tregon se është e përgatitur për luftë duke teksa kanë lansuar raketat, dhe jo vetëm, gjatë një stërvitje, e cila...

Pamje kafshërore në Fier, macen e djegin dhe e lidhin në...

Një veprim i rëndë është ai që ka ndodhur në një lagje të Fierit. Një mace është lidhur në një pemë, ku është mbytur...

ISIS publikon pamjet e tmerrshme – shihni si e ekzekutuan kolonelin...

Shteti Islamik ka publikuar pamjet trishtuese të vrasjes së një koloneli jemenas, i cili u vra nga vrasësit me maska. Koloneli i Sigurisë së Aeroportit,...

Pamje të Astrit Deharit kur kishte lëvizur nëpër korridorin e burgut...

Klan Kosova ka siguruar xhirimet e kamerave të Qendrës së Paraburgimit në Prizren, vend ku vdiq aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari. Në këtë segment...

Lajmet e fundit