Ballina Etiketimet Paraburgim

Etiketim: paraburgim

Gjykata refuzoi paraburgimin edhe për Mijallkovin

Këshilli Penal i Gjykatës Penale mbrëmë ka vendosur që për ish drejtorin e Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim të mos caktojë masë paraburgimi e...

U vazhdohet paraburgimi 5 aktivistëve të VV-së të dyshuar për sulm...

Katër aktivistëve të VV-së të dyshuar për sulmin në Kuvend u janë vazhduar masat e njëjta të sigurisë, ndërsa njërit prej tyre i është...

Lajmet e fundit