Ballina Etiketimet Paramilitaret

Etiketim: paramilitaret

Për çka po bëhen gati maqedonasit? Ja edhe fotoja e parë...

Portali maqedonas “Plusinfo” ka arritur të sigurojë fotografinë e parë katër paramilitarëve maqedonas të veshur me uniforma të zeza dhe bereta, në të cilat...

Lajmet e fundit