Ballina Etiketimet Perbashket

Etiketim: perbashket

Sela: Tryezës së përbashkët t’i bashkangjitet edhe PDSH-ja

Kryetari i LR-PDSH Ziadin Sela ishte i ftuar në emisionin debativ ZigZag në Tv Art, nga ku ka deklaruar se platformës së përbashkët të...

Turqi-Rusi-Iran, deklaratë të përbashkët për Sirinë

Ministri i Jashtëm rus Sergey Lavrov tha se Turqia, Rusia dhe Irani kanë bërë një deklaratë të përbashkët ku janë përcaktuar hapat që do...

Lajmet e fundit