Sela: Tryezës së përbashkët t’i bashkangjitet edhe PDSH-ja

Kryetari i LR-PDSH Ziadin Sela ishte i ftuar në emisionin debativ ZigZag në Tv Art, nga ku ka deklaruar se platformës së përbashkët të partive shqiptare duhet t’i bashkangjitet edhe PDSH-ja, përcjell Telegrafi Maqedoni

“Kësaj iniciative që e kemi quajtur Tryezë e përbashkët e partive politike shqiptare, duhet t’i bashkangjitet edhe partia e katërt dhe mos të tregojnë moral sepse kanë patur kohën kur është dashur të bëjnë moral por nuk e kanë bërë sepse morali bëhet duke u bërë pjesë e kësaj iniciative në mënyrë që kjo tryezë e përbashkët do të funskionoj dhe do të duhej të funskionoj që ti përfaqësojmë denjësisht interesat e shqiptarëve”, deklaroi Ziadin Sela./Telegrafi/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu