Ballina Etiketimet Pdsh

Etiketim: pdsh

Dy deputetët e PDSH-së në heshtje totale

Derisa Lëvizja BESA dhe Aleanca për Shqiptarët kanë konfirmuar mbështetjen e tyre për Zaevin, për formimin e qeverisë së re, deputetët e PDSH-së akoma...

PDSH mbetet deri në mars pa kryetar, Thaçi nuk do të...

Kongresi i PDSH-së nuk do të mbahet para muajit mars ndërsa Menduh Thaçi nuk do të garojë përsëri për postin e kryetarit të partisë. Sekretari...

Heshtje në PDSH për kongresin e jashtëzakonshëm

Kongresi i PDSH-së nuk do të mbahet para muajit mars. Alsat M mëson se Menduh Thaçi nuk do të garojë përsëri për postin e...

Sela: Tryezës së përbashkët t’i bashkangjitet edhe PDSH-ja

Kryetari i LR-PDSH Ziadin Sela ishte i ftuar në emisionin debativ ZigZag në Tv Art, nga ku ka deklaruar se platformës së përbashkët të...

Sadiku: Sa më e dobët PDSH, aq më lehtë realizohet skenari...

Azem Sadiku aktualisht ushtrues detyre-kryetar i PDSH-së, ka mbajtur një konferencë për shtyp gjatë së cilës ka thënë se Ali Ahmeti e ka humbur...

Bejta: PDSH-ja humbësja më e madhe, Ahmeti s’ka pse të jep...

Kryetari i komunës së Gostivarit Nevzat Bejta sonte në Click Plus në TV21 sonte u shpreh se PDSH-ja në këto zgjedhje është humbësja më...

Ramadani: Gruevski në Tearcë i mori votat e Thaçit

I njohur është stili i Thaçit ai gjithmonë ka ditur të kalkulojë por e çuditshme është që kalkulon në situata kur ai nuk paraqet...

Ahmeti: Do të organizoj një tjetër takim ku do jenë të...

Ka mbaruar takimi i liderëve shqiptarë i inciuar nga kryetari i BDI-së z. Ali Ahmeti, ftesës së të cilit i thanë po vetëm Ziadin...

Sela: Takimi është i rëndësishëm, presim edhe PDSH dhe Besën (VIDEO)

Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela pas mbajtjes së takimit të liderëve të iniciuar nga lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në një deklaratë për medie...

Kuvendarët e PDSH-së të tronditur, nuk e pranojnë dorëheqjen e Thacit

Lideri i PDSH-së, Menduh Thaci ka ofruar dorëheqjen nga pozita e kryetarit të partisë, por shumica delegatëve janë shprehur se nuk e pranojnë largimi...