Ballina Etiketimet Pdsh

Etiketim: pdsh

Analizë: Si u ngrit PDSH-ja dhe si ra në tokë, kush...

Agjencia e Lajmeve Zhurnal sot ka vazhduar që të analizojë ecurinë e liderëve të partive politike në Maqedoni që nga viti 2002 e deri...

Botuesi i gazetës ‘Lajm’ godet opozitën shqiptare

Botuesi i gazetës 'Lajm' në Shkup, Fejzi Hajdari ka sulmuar partitë e vogla joparlamentare shqiptare në një postim në rrjetin Facebook. Ai është shprehur...

Partitë e vogla në Maqedoni nën hijen e ”katërshes së madhe”

Partitë e vogla në Maqedoni nën hijen e ”katërshes së madhe” janë duke u përgatitur për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të dhjetorit, transmeton Telegrafi...