Ballina Etiketimet Pdsh

Etiketim: pdsh

Kush do ta zëvendësoj Thaçin në PDSH

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi para një ore lajmëroi se ka dhënë dorëheqje të parevokueshme nga kreu i PDSH-së. Edhepse Thaçi më llogaritej si figurë...

Çupi i Lëvizjes BESA: BDI dhe PDSH sot dëshmuan se kanë...

Anëtari i kryesisë qëndrore të lëvizjes BESA, Xhemail Çupi, ka reaguar përmes facebook-ut të tij për ndodhitë e sotme në Komisionin Shtetëror të Zgjedhjeve, ku...

Çfarë deklaronte Bilal Kasami për bashkpunimin me Menduh Thaçin gjatë fushatës...

Në një debat të organizuar gjatë fushatës parazgjedhore në RTV 21 në Shkup kryetari i Lëvizjes Besa Bilal Kasami shpreheshte se është kategorikisht kundër...

KOMENT/ Rilindja me BESË dhe BDI në Tetovë, Aleanca në Gostivar,...

Jemi në ditën e fundit të fushatës parazgjedhore dhe partitë politike realizojnë tubimet përmbyllëse të tyre, BDI dhe Rilindja me Besë kanë zgjedhur Tetovën,...

Çfarë do të bëjë Thaçi nëse do të fitonte 20 deputetë?...

Çfarë do të bëjë Menduh Thaçi nëse fiton 20 deputetët shqiptarë. Kë të parin do ta thërras më 12 dhjetor. Kushti i tij i...

Tjetër përçarje në RDK, dega e Likovës mbështet PDSH-në

Dega e RDK-së në Likovë me kryetar Juksel Hyseni ka arritur marrëveshje me nënkryetarin e PDSH-së, Orhan Ibrahimi për të përkrahur PDSH-në në zgjedhjet...

Menduh Thaçi takim me banorët e Dobërdollit

Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) dhe lideri i saj Menduh Thaçi të Dielën në komunën e Negotin-Vrapçishtit vazhduan me programin e takimeve me strukturat e...

Tresi: PDSH nuk ka prit ti japë VMRO, por e ka...

Zëdhënësi I Partisë Demokratike Shqiptare Luan Tresi ka pohuar se, PDSH gjatë periudhës duke qenë në qeveri, ka marrë me zor atë që i...

Azem Sadiku: BDI nuk është në pushtet me vota të popullit...

Azem Sadiku i PDSH-së në debatin e zhvilluar në TV 21 theksoi se BDI nuk është në pushtet me vota të popullit dhe për...

Thaçi: Do të falim borxhet dhe kamatat

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, ka vazhduar takimet me qytetarët shqiptarë të Maqedonisë në kuadër të fushatës për zgjedhjet e parakohshme parlamentare,...