Çfarë deklaronte Bilal Kasami për bashkpunimin me Menduh Thaçin gjatë fushatës parazgjedhore (VIDEO)

Në një debat të organizuar gjatë fushatës parazgjedhore në RTV 21 në Shkup kryetari i Lëvizjes Besa Bilal Kasami shpreheshte se është kategorikisht kundër çdo koalicionimi me Menduh Thaçin, njofton InfoShqip.com

Duhet kujtuar që mbrëmë kryetari i PDSH Menduh Thaçi i dha mbështetje të plotë Lëvizjes Besa, lexo: EKSKLUZIVE/ Thaci: Lëvizja Besa i fitoi zgjedhjet, e përkrahi plotesisht dhe i gatshëm për koalicion, tani kur partitë politike po bëjnë llogaritë për koalicionet e mundshme, a do i përmbahet Bilal Kasami deklaratës së dhënë në fushatën parazgjedhore, kjo ngelet tu parë./InfoShqip.com

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu