Ballina Etiketimet Bilal kasami

Etiketim: bilal kasami

ANALIZË/ Ngritja dhe rënia e Lëvizjes Besa, rezultatet e zgjedhjeve tregojnë...

Lëvizja Besa ishte një parti politike që për herë të parë garoi në zgjedhjet e vitit 2016 ku njëkohësisht ishte edhe befasia e atyre...

Bilal Kasami: Në Maqedoni duhet të krijohet qeveri teknike ​

Zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoni që u mbajtën më 11 dhjetor prodhuan edhe surpriza. Lëvizja BESA e cila për herë të parë mori...

Çfarë deklaronte Bilal Kasami për bashkpunimin me Menduh Thaçin gjatë fushatës...

Në një debat të organizuar gjatë fushatës parazgjedhore në RTV 21 në Shkup kryetari i Lëvizjes Besa Bilal Kasami shpreheshte se është kategorikisht kundër...

Pas Gruevskit që u mirëprit në Shipkovicë edhe kryetari i Lëvizjes...

Pas reagimeve të shumta nëpër rrjetet sociale për vizitën dhe nderimet që ju bënë ish kryeministrit Nikola Gruevski në fshatin e Shipkovicës, këtë fshat...

Lajmet e fundit