Ballina Etiketimet Menduh thaci

Etiketim: menduh thaci

Xhaferi: Ali Ahmeti është i gatshëm të shkojë edhe në zyrat...

Deputeti i BDI-së Talat Xhaferi, i ftuar sonte në “ClikcPlus” duke folur për takimin mes BDI-së dhe LR-PDSH-së mbrëmë, u shpreh se Ali Ahmeti...

A po i plotësohet dëshira Menduh Thaçit që të bëhet zëvendës...

Dhënia e mandatit liderit të VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevskit nga ana e presidentit të shtetit, Gjorgje Ivanovit ka habitur opinionin e brendshëm dhe atë ndërkombëtar. Ekspertët...

Dembelat e Parlamentit

Liderët e dy partive shqiptare Ali Ahmeti i BDI-së dhe Menduh Thaçi i PDSH-së gjatë përbërjes së deritanishme parlamentare kanë qenë deputetët me më...

Menduh Thaçi nuk ka dhënë dorëheqje? Ende njihet si kryetar i...

Edhe pse lideri i PDSH, Menduh Thaçi e njoftoi dorëheqjen e tij nga facebook-u, ai ende nga kryesia e ngushtë njihet si kryetar dhe...

Menduh Thaçi i vetmi që e bojkotoi seancën konstituive e përbërjes...

Sot u mbajt seanca konstituive e Parlamentit ku u lexuan deklaratat solemne për deputetët vërtetimet e të cilëve kanë arritur në Parlament. Trajko Velanoski nuk...

Zyrtare, Menduh Thaçi jep dorëheqje nga posti i kryetarit të PDSH-së!

Të dashur miq, sapo dorëzova dorëheqjen e parevokueshme nga posti i Kryetarit të Partisë Demokratike Shqiptare, Këshillit Drejtues të PDSH-së. Partinë Demokratike Shqiptare do...

Ja se cili ishte amaneti i Arbën Xhaferit për Menduh Thaçin

Portali Sakte.net sjell një fragment nga intervista e themeluesit të PDSH’së në Maqedoni, Arbën Xhaferit. Ish lideri dhe publicisti i ndjerë. Arbën Xhaferi kishte...

Ndërrimi i qëndrimeve të Thaçit (VIDEO)

Lideri i PDSH-së Menduh Thaçi tani njihet si një ndër liderët më interesant në vend dhe rajon. Thaçi qëndrimet e tij i ndërron brenda...

Bashkësia Islame në Maqedoni padit Menduh Thaçin

Bashkësia Fetare Islame sot ka dorëzuar në Gjykatën Themelore të Shkupit padinë ndaj kryetarit të PDSH-së Mendu Thaçi, për siç thonë ata, shpifje dhe...

Çfarë deklaronte Bilal Kasami për bashkpunimin me Menduh Thaçin gjatë fushatës...

Në një debat të organizuar gjatë fushatës parazgjedhore në RTV 21 në Shkup kryetari i Lëvizjes Besa Bilal Kasami shpreheshte se është kategorikisht kundër...

Lajmet e fundit