Ballina Etiketimet Menduh thaci

Etiketim: menduh thaci

Thaçi: Votoni PDSH-në për të dënuar të keqen

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi nga Komuna e Dollnenit i ka porositur mbështetësit e PDSH që të mobilizohen dhe t’i japin votën...

Analizë: Si u ngrit PDSH-ja dhe si ra në tokë, kush...

Agjencia e Lajmeve Zhurnal sot ka vazhduar që të analizojë ecurinë e liderëve të partive politike në Maqedoni që nga viti 2002 e deri...

Thaçi: Garantoj se do të shlyejë të gjitha borxhet e qytetarëve...

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi në takimin me mbrëmshëm me banorët e Sellcës së Tetovës ka premtuar se PDSH nëse do të marrë besimin...

Çka do të bëjnë Ahmeti dhe Thaçi pasnesër ?!

Liderët e dy partive shqiptare nënshkruese të Marrëveshjes së Përzhinës, Ali Ahmeti i BDI-së dhe Menduh Thaçi i PDSH-së janë në heshtje se çfarë...

Zyrtarisht: Menduh Thaçi ekonomikisht kushton 537.816 euro

Kryetari i PDSH këtë pasuri e ka të ndarë në disa elemente, duke numëruar këtu, shtëpitë, veturat dhe kartelat e kursimit. Vlen të theksohet...

Kjo është pasuria e Menduh Thaçit (Dokument)

Telegrafi Maqedoni ka filluar të publikojë pasurinë e zyrtarëve të zgjedhur nga qytetarët shqiptarë në Maqedoni. Këto tema do të jenë si pjesë e serisë...

Menduh Thaçi të hënën para Katica Janevës

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi do të merret në pyetje informative në Prokurorinë Speciale Publike, transmeton Alsat-M. Raportohet se Thaçi në PSP do...

Lajmet e fundit