Ballina Etiketimet Menduh thaci

Etiketim: menduh thaci

Pas 13 viteve në pushtet, Ahmeti premton barazi; Thaçi: Patriotizmi i...

Një javë para fillimit të fushatës parazgjedhore partitë kanë filluar që të promovojnë platformat e tyre. Lideri i BDI-së Ali Ahemeti në intervistën e...

Thaçi: Ova ne e Skopje, ky është Shkupi

Numër i madh i simpatizantëve dhe aktivistëve të Partisë Demokratike Shqiptare kanë ndjekur sonte nga afër fjalimin e liderit Menduh Thaçi, si dhe bartësve...

Thaçi kërkon 20 deputetë

Lideri i PDSH-së Menduh Thaçi sonte në një tubim në Tetovë ka kërkuar prej shqiptarëve 20 deputet që PDSH-ja të merr legjitimitetin e shqiptarëve...

Menduh Thaçi: Do t’i lirojmë shqiptarët nga borxhet publike

Partia Demolratike Shqiptare ne vazhden e takimeve me aktivin e partise, sot pati takime me aktivistet e saj në Resnjë, Manastir dhe Ohër, ku...

Menduh Thaçi takim me banorët e Dobërdollit

Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) dhe lideri i saj Menduh Thaçi të Dielën në komunën e Negotin-Vrapçishtit vazhduan me programin e takimeve me strukturat e...

Thaçi: Fajtor për njësinë zgjedhore 6 është BDI-ja

Lideri i Partisë Demokratike Shqiptare në Maqedoni Menduh Thaçi pas takimit të sotëm me ambasadorin amerikan Xhes Bejli deklaroi se qëndrimi i përbashkët është...

‘E përshëndesim koalicionin LR PDSH-UNITETI dhe i themi JO përgjithmonë Menduh...

LR PDSH, UNITETI dhe RDK-ja e Vesel Memedit kanë lidhur një koalicion parazgjedhor ku do të paraqiten bashkë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare që...

Thaçi: Do të falim borxhet dhe kamatat

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, ka vazhduar takimet me qytetarët shqiptarë të Maqedonisë në kuadër të fushatës për zgjedhjet e parakohshme parlamentare,...

Shikoni ku janë bashkë në këto momente Ali Ahmeti dhe Menduh...

Gjatë kohë ishte e paparamendueshme, mirëpo në këto momente kryetari i BDI-së Ali Ahmeti dhe kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi janë duke marrë pjesë...

Thaçi i lyp duel Ahmetit

Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) dhe lideri i saj Menduh Thaçi të shtunën në Komunën e Gostivarit vazhduan me programin e takimeve me strukturat e...

Lajmet e fundit