Ballina Etiketimet Menduh thaci

Etiketim: menduh thaci

Menduh Thaçi , Ti je më shum i mirë sesa i...

Qenam Aliu Menduh Thaçi , Ti je më shum i mirë sesa i keq , gjithsecili nga ne jemi me të metat tona ! Miq...

Thaçi: Na jepni votën që të luftojmë kundër të keqes dhe...

Partia Demokratike Shqiptare mbajti tubimin përmyllës në Kumanovë, ku u prezantuan kandidatët e kësaj partie për NJZ2, bartës i të cilëve është Orhan Ibraimi,...

Thaçi: Kam përkrahur Trump-in, por s’isha kundër Hillarit

Lideri i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, gjatë një bisede në "Zona e Debatit", ka folur lidhur me kampanjën e tij në këto zgjedhje,...

Çfarë do të bëjë Thaçi nëse do të fitonte 20 deputetë?...

Çfarë do të bëjë Menduh Thaçi nëse fiton 20 deputetët shqiptarë. Kë të parin do ta thërras më 12 dhjetor. Kushti i tij i...

Thaçi: Nuk ka debat sonte mes meje dhe Ahmetit (VIDEO)

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi para disa çasteve tha se nuk do të ketë debat në mes tij dhe Ali Ahmetit në TV21 në...

Menduh Thaçi: PDSH do të iniciojë ligje për amnisti ndaj shqiptarëve

Represioni shtetëror që u bëhet shqiptarëve në Maqedoni, ndalet vetëm me ligjet e amnistisë. Kështu deklaroi lideri i PDSH-së, Menduh thaçi, para banorëve të...

Thaçi akuzon Ahmetin se shqiptarëve u ka sjellë vetëm gjak e...

Partia Demokratike Shqiptare është takuar me banorët e Kumanovës, takim në të cilin Menduh Thaçi akuzoi BDI-në dhe Ali Ahmetin se shqiptarëve ju kanë...

Thaçi: T`i themi stop kamxhikut të Ali Ahmetit ndaj shqiptarëve (VIDEO)

Në videon e poshtme do shihni një fjalim të kryetarit të Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thacit, i cili u drejtohet shqiptarëve duke u thënë...

Thaçi politikani më i përgjuar në Maqedoni

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi ka qenë një nga liderët politik më të ndjekur nga Drejtoria e Sigurimit dhe Kundërzbulimit. Kjo u bë e...

Menduh Thaçi: Ali Ahmeti ofron vëllavrasje, unë dua marrëveshje me të...

Lideri PDSH-së, njërës prej partive më të mëdha shqiptare në Maqedoni, Menduh Thaçi, në një intervistë speciale me Ermal Pandurin në TV Dukagjini, ka...

Lajmet e fundit