Thaçi: Nuk ka debat sonte mes meje dhe Ahmetit (VIDEO)

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi para disa çasteve tha se nuk do të ketë debat në mes tij dhe Ali Ahmetit në TV21 në kuadër të emisionit Click Plus, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Thaçi e cilësoi këtë si promovim të lejueshëm të emisionit dhe se realisht ky emision do të jetë promovim i platformave në emisione të ndara dhe jo duke u përballur me Ahmetin.

Më herët Televizioni 21 publikoi një video ku thuhej se sonte do të ketë debat në mes Ali Ahmetit dhe Menduh Thaçit./Telegrafi/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu