Ballina Etiketimet Debat

Etiketim: debat

Thaçi: Nuk ka debat sonte mes meje dhe Ahmetit (VIDEO)

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi para disa çasteve tha se nuk do të ketë debat në mes tij dhe Ali Ahmetit në TV21 në...

DEBAT/ Dule paralajmëron Ramën: Je trim mbi trima, por i ke...

Kryetari i PBDNJ-së, Vangjel Dule, duke komentuar ngjarjet e fundit në Himarë nënvizoi se “plani urbanistik i qeverisë atje është në shërbim të interesave...

Clinton-Trump sonte në debatin e fundit

Hillary Clinton dhe Donald Trump sonte vonë ballafaqohen në debatin e tretë dhe të fundit në kuadër të fushatës presidenciale për zgjedhjet presidenciale në...

Lajmet e fundit