Ballina Etiketimet Ali ahmeti

Etiketim: ali ahmeti

BDI shpall konkurs për kryetar të degëve: #THUMB mëson kushtet për...

Komisioni Zgjedhor i Bashkimit Demokratik për Integrim në mbledhjen e mbajtur më 19 Maj të vitit 2022 në Tetovë, shpalli thirrje publike për zgjedhje...

Më në fund Ali Ahmeti pranon të dalë ne debat me...

Në emisionin 'Click Plus' në televizionin 21, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, më në fund pranoi thirrjen për debat të kërkuar nga opozita...

KOMENT/ Ali Ahmeti ose eshte budalla, ose bën budallain

Skandalet me librat shkollor në Maqedoninë e Veriut nuk janë të paktë, një ndër to është edhe libri i gjeografisë i cili përmban elemente...

Sot takohen BDI-ja dhe LSDM-ja, kalkulimet kanë filluar për qeverinë e...

Ashtu siç paralajëmroi edhe kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, sot pritet të realizohet takim ndërmjet partisë së tij dhe LSDM-së, në tentimin për të...

Azizi: Pse Ali Ahmeti çdoherë kur rrihen dhe vriten shokët e...

Anëtari i kryesisë së Lëvizjes BESA, Adnan Azizi godet kreun e BDI, Ali Ahmetin, ja porosia e tij: “Në vrasjet dhe likuidimet brenda LPK-së në...

Ahmeti: VMRO dhe LSDM t’i tejkalojnë interesat partiake. Shqiptarët e bënë...

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti, edhe një herë ka deklaruar se dy partitë maqedonase, duhet të lënë anash interesat partiake, e të mendojnë për...

Ahmeti: Kriza politike mund të zgjas deri në zgjedhjet e ardhshme

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti në një intervistë për Reuters ka theksuar se kriza politike në Maqedoni mund të zgjas edhe katër vite. Ahmeti...

Dëgjojeni Ahmetin si premtoi në vitin 2012 zyrtarizim të shqipes “mandatin...

Në videon më poshtë mund të dëgjoni kryetarin e BDI-së Ali Ahmeti duke premtuar “zyrtarizim të gjuhës shqipe gjatë mandatit të ardhsëm” që në...

Xhaferi: Ali Ahmeti është i gatshëm të shkojë edhe në zyrat...

Deputeti i BDI-së Talat Xhaferi, i ftuar sonte në “ClikcPlus” duke folur për takimin mes BDI-së dhe LR-PDSH-së mbrëmë, u shpreh se Ali Ahmeti...

Ahmeti “s’është pasuruar dhe varfëruar” as për një denarë (DOKUMENT)

“As nuk është pasuruar, por as nuk është varfëruar, lideri i BDI-së Ali Ahmeti, që nga zgjedhjet e vitit 2014”, kështu tregon lista pronësore...

Lajmet e fundit