Xhaferi: Ali Ahmeti është i gatshëm të shkojë edhe në zyrat e Menduh Thaçit

Deputeti i BDI-së Talat Xhaferi, i ftuar sonte në “ClikcPlus” duke folur për takimin mes BDI-së dhe LR-PDSH-së mbrëmë, u shpreh se Ali Ahmeti nuk e ka problem të shkojë në çdo seli të partive politike duke mos e matur se kush është më i madh.

“Ali Ahmeti dhe BDI-ja nuk e kanë problem të shkojnë në seli të çdo partie politike, mund të shkoje edhe te zyrat e Menduh Thaçit nëse ai e thërret për interes kombëtar” u shpreh Xhaferi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu