Ballina Etiketimet Xhaferri

Etiketim: xhaferri

Azizi: Eprorët ushtarak të ish-Jugosllavisë si etnitet paraqiteshin si Jugosllavë, do...

Një nga themeluesit dhe funksionar i lartë i Lëvizjes BESA, Adnan Azizi, me një shkrim të tij të fundit bën një kthim pas në...

Xhaferi: Ali Ahmeti është i gatshëm të shkojë edhe në zyrat...

Deputeti i BDI-së Talat Xhaferi, i ftuar sonte në “ClikcPlus” duke folur për takimin mes BDI-së dhe LR-PDSH-së mbrëmë, u shpreh se Ali Ahmeti...

Kush ishte Arbën Xhaferi?

Kryetari i nderit i Partisë Demokratike Shqiptare, Arbën Xhaferi u lind në Tetovë në vitin 1948. Ai do të mbahet mend si një nga mendimtarët...

Lajmet e fundit