Menduh Thaçi të hënën para Katica Janevës

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi do të merret në pyetje informative në Prokurorinë Speciale Publike, transmeton Alsat-M.

Raportohet se Thaçi në PSP do të paraqitetsi dëshmitarë për një rast që lidhet me publikimin e përgjimeve nga LSDM-ja vitin e kaluar.

Të hënën bashkë me Thaçin para PSP-së duhet të flasin edhe Silvana Boneva nga VMRO-DPMNE-ja dhe Samka Ibrahimovski.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu