Thaçi: Garantoj se do të shlyejë të gjitha borxhet e qytetarëve (Video)

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi në takimin me mbrëmshëm me banorët e Sellcës së Tetovës ka premtuar se PDSH nëse do të marrë besimin e qytetarëve, gjegjësisht shqiptarëve garanton se do të shlyejë të gjitha borxhet e qytetarëve, dënime dhe gjobat. Ai tha se kjo do të bëhet përmes një ligji të miratuar në Parlament për amnisti fiskale. Thaçi ka folur edhe për çështjet e tjera aktuale.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu