Azem Sadiku: BDI nuk është në pushtet me vota të popullit dhe për votat e vjedhura do jap llogari (VIDEO)

Azem Sadiku i PDSH-së në debatin e zhvilluar në TV 21 theksoi se BDI nuk është në pushtet me vota të popullit dhe për votat e vjedhura do jap llogari (VIDEO)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu