Ballina Etiketimet Partia demokratike shqiptare

Etiketim: partia demokratike shqiptare

Dy deputetët e PDSH-së në heshtje totale

Derisa Lëvizja BESA dhe Aleanca për Shqiptarët kanë konfirmuar mbështetjen e tyre për Zaevin, për formimin e qeverisë së re, deputetët e PDSH-së akoma...

Heshtje në PDSH për kongresin e jashtëzakonshëm

Kongresi i PDSH-së nuk do të mbahet para muajit mars. Alsat M mëson se Menduh Thaçi nuk do të garojë përsëri për postin e...

Velinovska: Koalicioni VMRO, PDSH dhe Besa i mundshëm dhe i rrezikshëm...

Mirka Velinovska një prej opinionistëve të partisë në pushtet VMRO, po paralajmëron për një koalicion të mundshëm pas zgjedhjeve në mes VMRO-PDSH-Besa por atë...

Azem Sadiku: BDI nuk është në pushtet me vota të popullit...

Azem Sadiku i PDSH-së në debatin e zhvilluar në TV 21 theksoi se BDI nuk është në pushtet me vota të popullit dhe për...

Thaçi: Do të falim borxhet dhe kamatat

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, ka vazhduar takimet me qytetarët shqiptarë të Maqedonisë në kuadër të fushatës për zgjedhjet e parakohshme parlamentare,...

Analizë: Si u ngrit PDSH-ja dhe si ra në tokë, kush...

Agjencia e Lajmeve Zhurnal sot ka vazhduar që të analizojë ecurinë e liderëve të partive politike në Maqedoni që nga viti 2002 e deri...