Ballina Etiketimet Azem sadiku

Etiketim: azem sadiku

Sadiku: Sa më e dobët PDSH, aq më lehtë realizohet skenari...

Azem Sadiku aktualisht ushtrues detyre-kryetar i PDSH-së, ka mbajtur një konferencë për shtyp gjatë së cilës ka thënë se Ali Ahmeti e ka humbur...

Lëvizja BESA godet Kryetarin e Komunës së Studeniçanit, Azem Sadiku

Instalimi i ujësjellësit për herë të parë në fshatin Studeniçan është bërë në vitin 1974. Mungesa e ujit për pije shpeshherë vjen si pasojë...

Azem Sadiku: BDI nuk është në pushtet me vota të popullit...

Azem Sadiku i PDSH-së në debatin e zhvilluar në TV 21 theksoi se BDI nuk është në pushtet me vota të popullit dhe për...

Lajmet e fundit