Sadiku: Sa më e dobët PDSH, aq më lehtë realizohet skenari i armiqve ndaj shqiptarëve (VIDEO)

Azem Sadiku aktualisht ushtrues detyre-kryetar i PDSH-së, ka mbajtur një konferencë për shtyp gjatë së cilës ka thënë se Ali Ahmeti e ka humbur legjitimetin e BDI-së.

Sadiku kritikoi gjithashtu edhe partitë opozitare të kombinuara në gjashtë parti, si të gjithë qesharakë dhe fëmijënorë.

E quajtën vetën fitues, punuan për të tjerët, e mbaruan detyrën me sukses dhe e pamundësuan legjitimimin e platformës kombëtare të kësaj partie, deklaroi ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu