Ballina Etiketimet Skenare

Etiketim: skenare

Sadiku: Sa më e dobët PDSH, aq më lehtë realizohet skenari...

Azem Sadiku aktualisht ushtrues detyre-kryetar i PDSH-së, ka mbajtur një konferencë për shtyp gjatë së cilës ka thënë se Ali Ahmeti e ka humbur...

Këto janë skenarët për formimin e qeverisë së re në Maqedoni

Këto janë skenarët për formimin e qeverisë së re në Maqedoni Pëlqej0 Abonohu për lajmet me e-mail: E-maili juaj: Abonohuni Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin! "Pasiguria...

Lajmet e fundit