Ballina Etiketimet Tryeze

Etiketim: tryeze

Me iniciativë të Selës, nesër mbahet tryeza e rradhës e liderëve...

Nesër me fillim në ora 13 në hotel Arka në Shkup pritet të mbahet takimi i rradhës mes liderëve politik shqiptarë në Maqedoni dhe...

Sela: Tryezës së përbashkët t’i bashkangjitet edhe PDSH-ja

Kryetari i LR-PDSH Ziadin Sela ishte i ftuar në emisionin debativ ZigZag në Tv Art, nga ku ka deklaruar se platformës së përbashkët të...