Ballina Etiketimet Philips

Etiketim: philips

Phillips: Të bashkohen territoret etnike të shqiptarëve nëse Evropa i përjashton

Eksperti i çështjeve ballkanike, David Phillips, thotë se Rusia po përpiqet ta fusë Ballkanin brenda sferës së saj të influencës, prandaj Shtetet e Bashkuara...

Philips: Maqedonia është në krizë që nga dhuna etnike, e cila...

Mbas zgjedhjeve të fundit në Maqedoni , dhe situatës të krijuar post zgjedhore atje, Profesor David L. Phillips i cili aktualisht është Drejtor i...

Lajmet e fundit