Ballina Etiketimet Pjese

Etiketim: pjese

Todorov: E rrezikshme që Ziadin Sela të jetë pjesë e qeverisë...

Deputeti i VMRO-DPMNE-së Nikolla Todorov i ftuar në emisionin Top Tema në Tv Telma ndër të tjerash hodhi shumë akuza edhe për Liderin e...

Kapen 4 nga 6 autorët e grabitjes në Rinas, gjendet dhe...

Policia ka arrestuar 4 nga 6 autorët e dyshuar për supergrabitjen e 3.2 milionë dollarëve një banke private më 9 shkurt 2017, në rrugën...

Deputeti i vetëm shqiptar në Serbi, kërkon që Lugina të bëhet...

Deputeti i vetëm shqiptar i Parlamentit të Serbisë, Fatmir Hasani, ka theksuar se shpreson që çështja e Luginës së Preshevës do të futet si...

Ahmeti: Shteti binacional nuk është pjesë e dokumentit nga Tirana

Ahmeti i është përgjigjur pyetjeve të Nova Tv nëse një pjesë e kërkesave si kusht për koalicionimin në Qeverinë e re janë për shtet...

Basha porosi Ahmetit që shqiptarët të jenë pjesë e qeverisjes maqedonase...

Kryetari i Partisë Demokratike në Shqipëri , Lulzim Basha i ka sugjeruar kryetarit të BDI-së ,Ali Ahmetit që shqiptarët të jenë pjesë vendimtare e...

Gruevski: VMRO-DPMNE nuk merr pjesë në rivotim

“Përpara pak kohës Komiteti Ekzekutiv i VMRO-DPMNE-së ka sjellë vendim në të cilin thuhet se KSHZ ka sjellë vendime të paligjshme me qëllim që...

Lideri i VV-së: BDI të mos bëhet pjesë e qeverisë Gruevski

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka komentuar zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoni, ku shqiptarët fituan më pak se sa kishin parashikuar. Me anë...

Lajmet e fundit