Ballina Etiketimet Politikani

Etiketim: politikani

Skenari serb në Maqedoni për të provokuar luftë me shqiptarët, duhej...

Mentor Mellova/INA Kapja e agjentit serb dhe ish-zëvendëshefit të shërbimit sekret serb BIA, Goran Zhivaljeviq në sallën e Kuvendit të Maqedonisë natën e 27 prillit...

Dime Spasov, politikani më i keq për vitin 2016

Mediet maqedonase e kanë vlerësuar Dime Spasovin si politikanin më të keq për vitin 2016″>2016. Politikat e ndjekura nga Spasov, vendimet në Ministrinë për Punë...

Thaçi politikani më i përgjuar në Maqedoni

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi ka qenë një nga liderët politik më të ndjekur nga Drejtoria e Sigurimit dhe Kundërzbulimit. Kjo u bë e...

Lajmet e fundit