Ballina Etiketimet Presidenti obama

Etiketim: presidenti obama

Obama një baba xheloz? Ja çfarë u thotë djemve që u...

Duket se presidenti i SHBA-ve Barak Obama, është tepër i rreptë me vajzat e tij, Malia dhe Sasha, janë përkatësisht 18 dhe 15 vjeç,...

Lajmet e fundit