Obama një baba xheloz? Ja çfarë u thotë djemve që u vardisen vajzave të tij

Duket se presidenti i SHBA-ve Barak Obama, është tepër i rreptë me vajzat e tij, Malia dhe Sasha, janë përkatësisht 18 dhe 15 vjeç, lidhur me të pasurit një “shok”.

“Djemtë më të vërtetë duan të dalim me ato, kjo ka ndodhur, e dini?”, tha Obama në një intervistë në radio të premten.

“E vërteta është se unë jam goxha i qetë sepse kjo nuk për të ndodhur për dy arsye.

Njëra është për shkak të nënës së tyre Michelle. Ajo i ka mësuar vetë-respektin… nuk e lënë veten të gjykohen nga ndonjë gjë tjetër përveç karakterit.

Dhe arsyeja tjetër është sepse ato kanë pasur Shërbimin Sekret nga prapa e jo vetëm kaq…djemtë që i vardisen vijnë ndonjëherë në shtëpinë time por nuk e kanë idenë çfarë i pret aty.

“Ata nuk kanë idenë?” e pyet gazetari.

“Jo, ata e kanë një ide në fakt…prandaj edhe nuk janë kthyer më”, ka thënë Obama duke qeshur. /albeu.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu