Ballina Etiketimet Vajzat e obames

Etiketim: vajzat e obames

Ja sa kushtojnë sandalet e vajzës së Barack Obama (FOTO)

Familja Obama gjenden në Hawaii, ku janë duke kaluar pushimet e tyre. Duke e lënë motin e ftohtë të Washington, vajza e ish-presidentit Malia është...

Obama një baba xheloz? Ja çfarë u thotë djemve që u...

Duket se presidenti i SHBA-ve Barak Obama, është tepër i rreptë me vajzat e tij, Malia dhe Sasha, janë përkatësisht 18 dhe 15 vjeç,...

Lajmet e fundit