Ja sa kushtojnë sandalet e vajzës së Barack Obama (FOTO)

Familja Obama gjenden në Hawaii, ku janë duke kaluar pushimet e tyre.

Duke e lënë motin e ftohtë të Washington, vajza e ish-presidentit Malia është parë me një palë sandale të cilat kanë një çmim mjaft të volitshëm.

Këto sandale në fillim kanë kushtuar 59 dollarë, mirëpo aktualisht ato janë në zbritje për vetëm 20 dollarë, në faqen e internetit. Ajo e kompletoi veshjen me një bluzë të zezë, një fund të gjelbër dhe me një çantë ngjyrë kafe.

Ndërsa motra e saj Sasha kishte veshur një fustan të zi, me një palë sandale gjithashtu me ngjyrë të zezë.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë, që familja Obama shquhet për thjeshtësinë e tyre.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu