Ballina Etiketimet Pro

Etiketim: pro

Sela pro shkrirjes së “Aleancës” në një parti (VIDEO)

Kreu i LR-PDSH-së Ziadin Sela në emisionin “Rruga drejtë…” ka deklaruar se ai dhe partia e tij janë të gatshëm të iniciojnë dhe të...

Krizë në BDI, ja kush është pro dhe kundër koalicionit me...

Akoma mbretëron paqartësi totale në rradhët e Bashkimit Demokratik për Integrim në lidhje me koalicionin qeverisës. Sipas burimeve të Portalit Albeu.com, pjesa më e madhe...

Rusia nuk heqë dorë nga Ballkani, kërkon krijimin e aleancës proruse

Një zyrtar i lartë i partisë në pushtet në Rusi, Rusia e Bashkuar, Sergei Zeleznjak, bëri thirrje për formimin e aleancës së shteteve sovrane...

Lajmet e fundit