Ballina Etiketimet Prokuroria speciale publike

Etiketim: prokuroria speciale publike

PSP më në fund pas tre ditëve filloi t’i merr materialet...

Pas tre ditëve kujdestarie të prokurorëve specialë të Maqedonisë në Drejtorinë për Sigurim dhe Kundërzbulim në tentim për ti marrë materialet e duhura me...

Garret – Kocijançiç: Të mos pengohet puna e PSP-së

Në lidhje me pengesat që i bëhen Prokurorisë Speciale Publike (PSP) ka reaguar edhe ambasadori britanik, Charles Garrett dhe zëdhënësja e Komisionit Evropian, Maja...

Një ministre dyshohet për manipulime te muzeu i VMRO-së, ja emri...

Gjatë furnizimeve publike për SHA “Beton Shtip” dyshohet për manipulime të bëra në ndërtimin e disa muzeve dhe objekteve tjera të kulturës, mes të...

PSP nuk del nga MPB-ja pa i marrë dokumentet e kërkuara

Një ekip i Prokurorisë Speciale Publike (PSP) ka hyrë sot në objektin e Drejtorisë për siguri dhe kundërzbulim (DSK) për të kryer veprime hetimore...

Zbulohen shkaqet pse nuk u votuan ligjet për dëshmitarët, “Specialja” ka...

Burime të sigurta të gazetës LAJM, thonë se në PSP me tjerash ka edhe një bisedë të incizuar të dy funksionarëve të lartë të...

PSP hap një hetim të ri të koduar “Thesari”

Prokuroria Speciale Publike (PSP), ka paralajmëruar një konferencë për shtyp për nesër në orën 10:00 të mëngjesit. Sipas PSP, gjatë kësaj konference do të behet...

Lajmet e fundit