Ballina Etiketimet Prokurorja speciale

Etiketim: prokurorja speciale

Ky është momenti kur Janeva e detyron policin që të hap...

Mbrëmë janë zhvilluar drama në DSK, në stacionin policor ‘Beko’ në qendrën e Shkupit dhe në oborrin e Ministrisë për Punë të Brendshme ku...

Fatimja publikon keqpërdorimet me miliona euro të cilat i kanë bërë...

Prokurorja Speciale, Fatime Fetai ka publikuar dy rastet ku funksionarët e qeverisë maqedonase janë të përfshirë në kriminalitet financiar në vlerë prej miliona eurove. Fetai...

Paraqiten pamje që Katica Janeva nuk do të dëshironte të shihen...

Portale proqeveritare kanë publikuar videon e plotë të intervistës së Prokurores Speciale Katica Janeva në televizionin shtetëror, MTV, shkruan Gazeta Lajm. Materiali përmban edhe...

Katica Janeva: Jam kërcënuar

Prokurorja speciale publike, Katica Janeva, në intervistën e saj të parë në servisin shtetëror RTVM ka pranuar se ka pasur kërcënime në mënyrë jo...

Lajmet e fundit