Ballina Etiketimet Pushtet

Etiketim: pushtet

Gruevski: VMRO-ja shumë shpejtë do të kthehet në pushtet

LSDM-ja erdhi në pushtet pa ndihmë të qytetarëve, me ndihmë të jashtme, ndërsa tani po vijnë zgjedhjet lokale dhe pengesë të vetme e kanë...

Cila parti do të jetë në pushtet pas 11 dhjetorit? Ja...

A do të mundet të funksionojë normalisht Prokuroria Speciale Publike, në rast se partitë e njëjta kthehen në pushtet edhe pas 11 dhjetorit? Kjo...

Lajmet e fundit