Ballina Etiketimet Ramadan ramadani

Etiketim: ramadan ramadani

Ramadani: “Gruaja shqiptare në Maqedoni morri hak ndaj edepsëzave të BDI-së”

Analisti dhe publicisti Ramadan Ramadani komenton zgjedhjet e djeshme: Besoj që më vonë numrat saktë do e tregojnë por një meritë e veçantë për këtë...

Katër thikat që do i ngulen BDI-së

Pasi kisha pyetje për atë se si prognozoj që BDI do humb keq ndër shqiptarë, mund ti marre vetëm deri në dy ose tre...

Ramadani: Ja pse i thash ‘leshper’ Filip Petrovskit (VIDEO)

Analisti Ramadan Ramadani thotë se Johan Tarçullovski është kandidat i BDI-së në njësinë zgjedhore numër 2, duke aluduar në pritjen zyrtare që ja bëri...

Dalja e votuesve në zgjedhje

Shkrimi është opinion i rregullt i autorit në javoren “Fokus”, publikuar me 18.10.2016 Nëse bëhej përzgjedhje e komponentit më të rëndësishëm për zgjedhje demokratike, korrekte,...

Ramadani: Siç e kapëm ujkun në mal, ashtu duhet ta rrëzojmë...

Kolumnisti i njohur i gazetës “Lajm”, Ramadan Ramadani, ka komentuar në stilin e tij fotografinë që tregon haxhiun që e ka kapur ujkun e...

Ramadani: Mosvotimi i ligjeve të PSP-së, tradhti ndaj interesit kombëtar shqiptar

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë mbajti seancën për votimin e propozim - ligjit për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për mbrojtjen e dëshmitarëve, me...

Krahu hidhja-futja i BDI-së e prishi partinë

Tërë kohën flitej për dallime brenda në BDI, jo krahu i luftës jo ai intelektual, në fakt u pa se tërë kohës aty ka...

Lajmet e fundit