Ballina Etiketimet Refugjatet siriane

Etiketim: refugjatet siriane

1 milion sirianë mund të strehohen në Turqi nëse fillon eksodi

Presidenti i Turqisë Rexhep Tayyip Erdogan, ka deklaruar sot se të paktën një milion sirianë mund të strehohen në Turqi nësë fillon evakuimi i...

Detyrohet të heshtë gazetarja palestineze, zëri i refugjatëve në Greqi

Gazetarja palestineze e cila fillimisht vajti në Turqi pasi iu shemb shtëpia në Siri për shkak të luftës dhe më pas në Greqi ka...

Lajmet e fundit