Ballina Etiketimet Republika e jugosllavise

Etiketim: republika e jugosllavise

Zbulohet plani, ja si do t’i bashkohej Shqipëria Jugosllavisë

Jo pak qytetarë të ish- Federatës kanë nostalgji për Jugosllavinë, pasi e konsiderojnë se kanë jetuar më të lumtur dhe më të sigurt, ndërsa...

Lajmet e fundit