Ballina Etiketimet Republika e shqiperise

Etiketim: republika e shqiperise

Kuvendi votoi shkarkimin e Ilir Metës, por fjala e fundit i...

Mesditën e së mërkurës Kuvendi votoi për shkarkimin nga detyra të Presidentit të vendit, por që Ilir Meta të largohet nga posti më i...

Zbulohet plani, ja si do t’i bashkohej Shqipëria Jugosllavisë

Jo pak qytetarë të ish- Federatës kanë nostalgji për Jugosllavinë, pasi e konsiderojnë se kanë jetuar më të lumtur dhe më të sigurt, ndërsa...

Lajmet e fundit