Ballina Etiketimet Ri

Etiketim: ri

Barca sjell tre lojtarë: Në formacionin e ri, Messi me rol...

Barcelona pritet të sjell lojtarë të ri në radhët e veta pas dështimit në sezonin e kaluar. Katalonasit nuk arritën të mbronin titullin e La...

A ka filluar rendi i ri botëror?!

Kriza e demokracisë liberale, terrori i grupeve xhihadiste, çështjet e pazgjidhura territoriale në Paqësor dhe vakuumi i pushtetit që do të linte pas vete...

Lajmet e fundit