Ballina Etiketimet Rilindja demokratike kombetare

Etiketim: rilindja demokratike kombetare

RDK-ja e Fadil Zendelit mban kuvendin qendror të partisë

Grupi i Fadil Zendelit brenda RDK-së nuk e ka ndërmend të heqë dorë nga marrja e kësaj partie nën kontrollë. Ky grup paralajmëron mbledhje...

Memedi: Ja pse nuk kam përkrahur inicativat e fundit për bashkëveprimin...

Kryetari i RDK-së, Vesel Memedi përmes një opionioni të tij ka sqaruar edhe pozicionin e tij lidhur me nismat e fundit dhe ftesat për...

LR-PDSH, Uniteti, RDK dhe PPD në takimin e thirrur nga Shoqata...

Katër parti opozitare sot do të jenë në takimin e iniciuar nga Shoqata e të Burgosurve dhe të Dëmtuarve Shqiptarë në Maqedoni, ku pritet...

Lajmet e fundit