Ballina Etiketimet Rilindja me bese

Etiketim: rilindja me bese

KOMENT/ Rilindja me BESË dhe BDI në Tetovë, Aleanca në Gostivar,...

Jemi në ditën e fundit të fushatës parazgjedhore dhe partitë politike realizojnë tubimet përmbyllëse të tyre, BDI dhe Rilindja me Besë kanë zgjedhur Tetovën,...

Lajmet e fundit