Ballina Etiketimet Rinia po iken nga maqedonia

Etiketim: rinia po iken nga maqedonia

Nuk mund të ketë jetë më të mirë vetëm në Gjermani...

Të rinjtë në Maqedoni nuk janë të interesuar të merren me bujqësi. Struktura mesatare e moshës së fermerëve është ndërmjet 50 dhe 60 vjeçare,...

Lajmet e fundit