Ballina Etiketimet Rrahu

Etiketim: rrahu

E rrahu, e zhveshi dhe e la të ngrijë ish të...

Mbrëmë rreth orës 20:00 kalimtarët e rastit në rrugën ”Aminta III” në Shkup e kanë gjetur një vajzë me lëndime të rënda në kokë...