Ballina Etiketimet Rrefime interesante

Etiketim: rrefime interesante

Avokati dhe telefoni

Një avokat i ri e kishte rregulluar zyrën për mrekulli. Ndërsa si kurorë të saj, në tavolinë vendosi një telefon mjaft luksoz ashtu që...