Ballina Etiketimet Rritet numri i vjedhjeve

Etiketim: rritet numri i vjedhjeve

Rritet numri i vjedhjeve në Maqedoni

Enti Shtetëror për Statistikë informon se prej vitit 1991 deri 2015, numri i të akuzuarëve dhe gjykuarëve për vjedhje të moshës madhore vazhdimisht po...

Lajmet e fundit